tr

HAKKIMIZDA

Rostselmash, Rusya'nın 5 eyaletinde 11 üretim tesisi bulunan ve ROSTSELMASH & VERSATILE markaları altında ekipman üreten 13 işletmeden oluşan bir grup şirketidir.

Şirketin ürün yelpazesinde, biçerdöverler, traktörler, ilaçlama makineleri gibi 24 tip ürün , 150'den fazla çeşit bulunmaktadır .

Karataş Tarımcılık 70 yıllık sektör deneyimini arkasına alarak Rostselmash yüksek teknolojili Tarım makinelerini Türk Çiftçisinin hizmetine sunmuştur.

Bugün, Rostselmash tarım makineleri dünya çapında 50'den fazla ülkede satılmaktadır.

Satış sonrası hizmet ve yedekparça tedariki konusunda alanında uzman ve deneyimli ekibimiz takımımızın bel kemiğini oluşturmaktadır.

İnanıyoruz ki, bereketli topraklarımız Rostselmash ile çok daha kazançlı hale gelecektir.

MİSYON
Ülkemizde ve tüm dünyada daha çok KARATAŞ marka makine alınmasını sağlamak, tarımsal mekanizasyon konusunda bilinci arttırmak. Müşteri beklentilerini karşılayan yenilikçi ürünlerimizle farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak. Karataş ürünlerinin tasarımı, üretimi, alımı, satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda; Müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak kesintisiz uluslararası kalite ve standartlarda sunmak temel politikamımızdır.

VİZYON
Günümüzün sert rekabet ortamında, Karataş organizasyonu, bayileri ve servisleriyle Karataş ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsedik. Kalite, maliyet,fiyat,teslim süresi ve, çalışanların memnuniyeti açısından sektörde ve Türk ekonomisinde örnek bir model olma yolunda ilerliyoruz. Çalışanları teknik bilgi, kalite ve verimlilik konusunda eğitmek, motive etmek, yaptıkları işlerde morallerini arttırmak, sorumluluk bilincini geliştirmek temel felsefemizden biridir.